Om oss

Larsa Per Ventilation är ett familjeföretag med 13 anställda, som har sitt kontor i Ulricehamn. Vi har byggt nya lokaler uppe på Hesters industriområde där kontor och verkstad finns. Vi arbetar större delen med att förse Lägenhetsprojekt med ventilation men även mindre villor och stora industrier, och har nu folk med ovk behörighet. LP vent som vi kallar oss är en förkortning på Larsa Per Ventilation.

Jonathan Ohlson

Ägare och Projektledare

0730520174jonathan@larsaperventilation.se

Eva-Lena Frid

Ekonomi och kontor

info@larsaperventilation.se

Per Ohlson

VD och grundare

0709520154per@larsaperventilation.se

Andreas Ohlson

Ägare och projektleding

0703520619andreas@larsaperventilation.se

Andreas Berglund

Ledande montör

andreas.b@larsaperventilation.se

Nicklas Carlsson

Ledande montör

nicklas@larsaperventilation.se

Larsa Frid

Ledande montör

larsa@larsaperventilation.se

Robin Larsson

Ledande montör

robin.l@larsaperventilation.se

Linus Tisell

Ledande montör

linus@larsaperventilation.se

Albin Svensson

Montör

albin@larsaperventilation.se

Johan Leidek

Ledande montör

johan@larsaperventilation.se

Alexander Dehlin

Montör

alexander@larsaperventilation.se